Victorinox - swiss army knives

About Victorinox
About Victorinox
Victorinox products
Engraved corporate logos
Where to buy Victorinox
Victorinox lifetime warranty
Contact Victorinox
About Victorinox

 

Victorinox AG asutati Karl Elseneri poolt 1884. aastal. Praegu juhib seda ettevõtet Elseneri perekonna viies põlvkond. Esimese partii nugasid sai Šveitsi armee Victorinoxilt 1891. aastal. Ohvitserinuga patenditi 1897. aastal, 25 aastat pärast tehase asutamist. Šveitsi valitsus andis 1909. aastal loa paigaldada noa käepidemele Šveitsi risti, et eristada armeenuga kui kvaliteetset Šveitsi toodangut võltsingutest. Tänapäeval on Šveitsi rist saanud firma sümboliks ja ülemaailmseks kaubamärgiks.

Victorinoxi armeenoa edu põhineb üle sajandipikkusel traditsioonil ja kogemusel. Aastate jooksul on nugade kõiki komponente täiustatud funktsionaalseima efektiivsuse saavutamiseni. Kõrgeklassiline roostevaba terasesulam koos professionaalse töötlusega garanteerivad parima kvaliteedi. Kõikidel Victorinoxi nugadel on eluaegne garantii tootmisdefektide vastu.

Šveitsi armeenoa tunneb ära iseloomuliku punase käepideme ja sellel paikneva Šveitsi risti järgi. Saadaval on rohkem kui 100 erisugust armeenoa mudelit. Victorinoxi armeenoa täiuslikum mudel on 33 eri funktsiooniga SwissChamp. See armeenuga koosneb 64 osast, kuid kaalub vaid 185 grammi ja sobib hästi kätte.

Victorinoxi praktilised ja mitmekülgsed taskunoad on osutunud vajalikuks pea kõikides elus ette tulevates olukordades. Kuigi suur osa nugasid müüakse tarbekaubana, kuuluvad Victorinoxi noad paljude riikide armeevarustuse hulka. Iga Šveitsi armee noorsõdur saab armeeteenistusse astumisel Sõdurinoa. Victorinoxi noad kuuluvad NATO standardvarustuse hulka, muuhulgas kasutavad neid ka Läti, Leedu ja Eesti armee.

Victorinoxi noad on paljudel ekspeditsioonidel edukaks osutunud: Põhjapoolusel, Mount Everestil, Amazonase troopilistes vihmametsades ning isegi kosmoses USA kosmosesüstiku standardvarustusena. Nii New Yorgi Kaasaegse kunsti muuseum kui ka Müncheni Rahvusliku Tarbekunsti Muuseum on lisanud Victorinoxi noa oma parima disaini kollektsiooni.

Victorinoxi armeenoa käepidemele saab jäädvustada Teie firma nime ja logo. Armeenoa mitmekülgsus ja vastupidavus teevad sellest ainulaadse kingi ning kinkijat mäletatakse.

Ekotek Eesti OÜ on Victorinoxi ametlik esindaja Balti riikides. Firma peakorter ja müügiesindus asuvad Tallinnas.

 


kaubamärgist - tooted - ärikingitused - ostukohad - garantii - kontaktid